Теніс

 

 

 

 

ВІДКРИТІ БАСЕЙНИ AmoreDe

 

СПОРТИВНИЙ САЙТ - ТЕНІСНОГО КЛУБУ  ukrspo.wix.com/tennis

 

 

 

В нашому комплексі функціонує 4 грунтових корти. 2 відкритих, на сііжому повітрі зі всіма зручностями, та 2 закритих корти з сучастною системою вентиляції та кондиціювання, підтримкою температури повітря +18. До послуг гравців такоє є: чоловічи та жіночі роздягальні, фіто-бар та отель.

 

 

 

Правила поведінки на тенісних кортах! 

Оплата проводиться перед грою у національній валюті (гривня)

Спортсмен, гравець, погоджується з правелами поведінки на кортах, та несе повну матеріальну цінність спорядження та майна комплексу.

За 5 хвилин закінчення часу, гравець має покинути ним орендований корт.

Абонемент "Вільний"

- пропонуємо всім бажаючим скористатися абонементною системою на теніс, економимо та займаємось спортом, перевага не тільки в ціні, а те що ви використовуєте свої години по своєму призначенню і години які є на абонементі не пропадають, від дня купівлі. Абонемент розрахований до 4-х гравців, що робить комфорт та зручність, кількість годин має бути більше 40. Якщо гравець забронював корти та не з`явився, години анулюються з абонемента!

Абонемент "Сезон"

Спортивний теніс на весь сезон! Це найкращий вибір на індивідуально-парні заняття, на професійних кортах. Фіксований час, та завжди вами заброньований корт.

- Спортсмен який викупив години для заняття на весь сезон, має розуміти, що корт числиться за його часом та інші гравці там знаходитись не можуть! В зв`язку з тим, якщо власника часц не має на кортах, чого час анульовується та переносу чи переграванню не підлягає! Власник часу має право передавати свій час іншим особам, при узгодженні з адміністрацією.

- Сума спортсмена, який вносить кошти на протязі сезону, ділиться на рівних 6-ть частин, та оплата здійснюється не пізніше 5-го числа поточного місяця, оплата проводиться на місяць вперед. Якщо власник абонемента прострочив термін оплати, йому нараховується пеня у розміпі 10% від суми платежу.